Apie mus

Pakis.lt yra UAB Augima elektroninės prekybos projektas. Vystydami šį projektą siekiame savo parduodamą produkciją klientams pasiūlyti šiais laikais patogiausiu būdu – elektroninėje parduotuvėje.

UAB Augima užsiima vienkartinių maisto pakuočių ir indų prekyba. Savo veiklą įmonė yra pradėjusi nuo 2007 metų, todėl žino, kad pagrindinis tikslas yra suteikti klientams aukštos kokybės produktus ir greitą, kokybišką aptarnavimą.

Pagrindinės įmonės vertybės – kokybė, bendradarbiavimas ir operatyvumas.

Kokybė

Mūsų prioritetas – aukštos kokybės produktų gaminimas ir pardavimas: suprasdami klientų poreikius, mes atpažįstame jų lūkesčius, ambicijas ir teikiame techninius standartus atitinkantį sprendimą.

Bendradarbiavimas

Ilgalaikis partnerystės ryšys mums labai svarbus, todėl mes siekiame užmegzti konstruktyvius santykius su savo klientais. Mes stengiamės ne tik tarnauti šiandieniniams klientų poreikiams, bet ir suprasti jų ilgalaikio verslo strategijos tikslus. 

Operatyvumas

Mums itin vertingas partnerių pasitikėjimas, todėl mūsų darbai atliekami profesionaliai ir laiku. Šis pasitikėjimas yra pagrįstas mūsų ilgalaikiu darbu savo srityje ir nuolatinėmis pastangomis viršyti klientų lūkesčius.